MENU

Wykaz Zespołów Pracy Socjalnej MOPS w Starogardzie Gdańskim

 

ZESPÓŁ DO SPRAW PIERWSZEGO KONTAKTU
Pracownik socjalny Joanna Chmielińska
Inspektor Maria Pawella

 

ZESPÓŁ DO SPRAW AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ

REJON I - pracownik socjalny Beata Rambowska

  • Bajana, Bociania, Dąbka, Derdowskiego, Dobrzańskiego-Hubala, Dominika, Fieldorfa „Nila”, Gołębia, Graniczna, Grzybka, Hillar, Kalinowskiego, Kleeberga, Kocborowska, Kormorania, Kręta, Krucza, Kryzana, Kutrzeby, Kwiatowa, Łabędzia, Łąkowa, Nagórskiego, Niemojewskiego,  Obrońców Poczty Gdańskiej, os. 60-lecia ONP,   Orlińskiego, Pawia, Pola, Poprzeczna, Rogali, Roweckiego „Grota”, Sadowa, Skalskiego, Skarszewska, Sowia, Skarżyńskiego Starzyńskiego, Stolarska, Sucharskiego, Świętojańska, Unruga, Wryczy, Wyszyńskiego, Zamenhofa, Żabia, Żurawia, Żytnia,
  • Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

REJON II – starszy specjalista pracy socjalnej Maria Gołąbek

  • Braterska, Kanałowa, Lubichowska, os. Kopernika, Ogrodowa, Rodzinna, Skośna

REJON III – specjalista pracy socjalnej Adam Zgoda

  • Aleja Jana Pawła II, Armii Krajowej, Bądkowskiego, Blocka, Bohaterów Westerplatte, Cesarza, Darowana Dąbrowskiego, Falkowskiego, Farmaceutów, Górskiego, Konopnickiej, Kleszczyńskiego, Kraziewicza, Księżycowa, Milewskiego, Okrężna, Orzeszkowej, os. 800-lecia Pomorska, Rebelki, Reymonta, Rolna, Schulza, Słoneczna, Sienkiewicza, Staszica, Stefańskiego, Szornaka, Tulipanów, Wróblewskiego, Żeromskiego, Żwirki i Wigury

REJON IV - specjalista pracy socjalnej Ilona Walendziak

  • Al. Wojska Polskiego, Grunwaldzka, Kopernika, Wybickiego

REJON V- pracownik socjalny Hanna Kolińska

  • Bukowa, Basztowa, Boczna, Browarowa, Dębowa, Droga Owidzka,  Gdańska, Grabowa, Jabłowska, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa,  Kellera, Krótka, Kalinowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Owidzka, Paderewskiego, Pelplińska, Przedmieście, Przejezdna, Przy Młynie, Unii Europejskiej, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wiśniowa, Wierzbowa,

REJON VI - pracownik socjalny Alicja Rucinska

  • Brzozowa, Buchholza, Ceynowy, Dmowskiego, Iwaszkiewicza, Kościuszki (numery nieparzyste), Mickiewicza, Skłodowskiej-Curie, Tuwima, Zielona,,  Kochanki, Kołłątaja, Korczaka, Krasickiego, Legionów, Leśna, Lipowa, Majowa, Norwida, Północna, Słowackiego, Tczewska, Traugutta, Wiosenna, Wodna, Zajezdna

REJON VII – starszy specjalista pracy socjalnej Janina Matyszczak

  • Bursztynowa, Bulwar Diepholz, Chopina, Dzierżonia, Drzymały, Gimnazjalna, Hallera, Harcerska, Kasprzaka, Kociewska, Korytybska,  Kilińskiego, Lange, Nad Wierzycą, Sikorskiego, Świętej Elżbiety,  Parkowa, Piłsudskiego, Sportowa, Szwoleżerów, Złota,

REJON VIII - pracownik socjalny Marta Ossowska

  • Abrahama, Andersa, Asnyka, Chełmońskiego, Chojnicka, Cicha, Gryfa Pomorskiego, Hermanowska, Heweliusza, Jaszczurkowców, Juranda ze Spychowa, Kozia, Krzywa, Maczka, Matejki, Monte Casino, Mostowa, Obrońców Wybrzeża, Okulickiego, os. Konstytucji 3 Maja,  Pillara, Podgórna,  Południowa, Prusa, Rataja, Rodziny Czosków, Rycerska, Rynek, Spichrzowa, Sychty, Szewska, Witosa,
  • Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

REJON IX - specjalista pracy socjalnej Beata Mazur

  • Kościuszki (parzyste), Osiedlowa,  Plac Koszarowy, Plac 16 dywizji, Sambora, Sobieskiego, Kolejowa,
  • Areszt Śledczy

REJON X - pracownik socjalny Aleksandra Pałkowska

  • Balewskiego, Brejskiego, Bilikiewicza, Bablińskiej, Bohaterów Getta, Borówkowa, Broniewskiego, Danusi, Dolna, Droga Nowowiejska, Danuty Siedzikówny „Inki”, Działkowa, Górna, Gusowskiego Jacobsonów, Kopicza, Magazynowa, Maja, Murarska, Niepodległości, Nierzwickiego, Piaskowa, Polna, Rzeczna, Schwabe, Szpitalna, Jagiełły, Ściegiennego, , Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa,  Poziomkowa, Przanowskiego, Sędzickiego, Szturmowskiego, Wiejska, Zachodnia, Zblewska, Zbożowa, Żołnierzy Wyklętych, os. Nad Jarem, os. Piastów, , Powstańców Warszawskich, Selmanowicza „Zagończyka”, Szarych Szeregów,
  • Kociewskie Centrum Zdrowia


ZESÓŁ DO SPRAW PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE
starszy pracownik socjalny Lucyna Kubalak-Wojciechowsa
specjalista pracy socjalnej Magdalena Wrońska

ZESPÓŁ DO SPRAW OSÓB BEZDOMNYCH
starszy specjalista pracy socjalnej Grzegorz Formela,
specjalista pracy socjalnej Robert Rogaczewski

ZESPÓŁ DO SPRAW PIECZY ZASTĘPCZEJ
specjalista  pracy socjalnej Joanna Treder
starszy pracownik socjalny Monika  Kościelnik-Stypa
asystent rodziny Daria Nadolska

ZESPÓŁ DO SPRAW  USŁUG OPIEKUŃCZYCH I WSPARCIA INSTYTUCJONALNEGO
starszy specjalista pracy socjalnej Barbara Biesik
pracownik socjalny Katarzyna Dąbrowska
pracownik socjalny Danuta Michalska
starszy pracownik socjalny Bożena Mindak