MENU

PDF Drukuj
środa, 09 lutego 2011 00:00

XII Integracyjna Zabawa Karnawałowa w PG Nr 3

W dniu 09 lutego 2011 roku uczestnicy zajęć Ośrodków Wsparcia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim, wzięli udział już po raz 12 w Integracyjnym Balu Karnawałowym organizowanym przez Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Stanisława Staszica w Starogardzie Gdańskim.

 

Karnawal01

Organizatorzy jak i zaproszone osoby niepełnosprawne przedstawiły część artystyczną, na którą złożyły się występy wokalne jak również inscenizacje teatralne.

Karnawal02

Po krótkiej części oficjalnej wspólna zabawa zdominowała wszystkich obecnych. Uczestnicy spotkania przebrani w kolorowe kreacje wirowali w tańcu na parkiecie. Spotkanie urozmaiciły liczne konkurencje oraz zabawy zręcznościowe. Uczestnicy konkursów nagrodzeni zostali miłymi upominkami. Uhonorowano również najlepsza kreację na balu. Zwyciężczynią tej kategorii została uczestniczka zajęć Ośrodka adaptacyjnego MOPS za piękny, iście królewski kostium.

Karnawal03

Warto nadmienić, że 19 listopada 2010 roku Dyrektor Publicznego Gimnazjum Nr 3 Pan Andrzej Sarnowski został uhonorowany statuetką z okazji 20-lecia MOPS za znaczące działania na rzecz integracji osób niepełnosprawnych ze społecznością lokalną poprzez organizowanie już od 12 lat wspaniałego przedsięwzięcia, jakim jest Integracyjna Zabawa Karnawałowa.