Drukuj
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim zaprasza do udziału w projekcie socjalnym, którego głównym celem jest wskazanie znaczenia środowiska rodzinnego dla prawidłowego rozwoju dziecka i jego właściwego funkcjonowania w przyszłości. Projekt skierowany jest do mieszkańców Starogardu Gdańskiego zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy, wzmocnieniem umiejętności wychowawczych oraz kompetencji opiekuńczych i rodzicielskich. Spotkania prowadzić będzie Pani Barbara Liedtke-Kątnik – psycholog specjalizujący się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu motywowania i rozwiązywania konfliktów, zarządzania zespołem, efektywnej komunikacji, współpracy i budowania zespołu.

 

SPOTKANIA O GODZ. 17.00 W MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ, AL. JANA PAWŁA II 6

24 września:

8 października:

22 października:

5 listopada:

19 listopada:

3 grudnia:

 

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu 507 439 200 w godz. 8.00 - 15.00 lub poprzez e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Prosimy o zgłoszenie ewentualnej  potrzeby opieki nad dziećmi w trakcie trwania spotkań.

Informacje na temat projektu https://www.facebook.com/ambasador.dziecka

Realizatorzy: Joanna Treder, Daria Nadolska, Monika Kościelnik - Stypa

 

Niżej przedstawiamy plakat:

Plakat MOPS z tekstem oraz małą grafiką ku dołu, która przedstawia dwójkę dzieci oraz drzewo w koło kwiaty i spadające liście.