Grafika przedstawia, Herb Starogardu Gdańskiego, Logo Wolontariatu Opiekuńczego, Logo Miejskiego Ośrodka Pomocy SpołecznejWolontariusze LWO w dniu 30 sierpnia br. wraz ze swoimi podopiecznymi odwiedzili nas na terenie Środowiskowego Domu Samopomocy, przy ul. Pelplińskiej 3. Spotkanie pod chmurką było świetną okazją, by wyjść z domu, wspólnie spędzić czas, w piknikowej atmosferze wymienić się doświadczeniami i poznać na wzajem. "Dobrze wiedzieć i zobaczyć, że wspaniałych Wolontariuszek jest więcej" - mówiła Pani Renata i nie kryła zadowolenia z wolontariackich wizyt Pani Zosi w jej domu. Za pomyślność wolontariatu mocno trzyma kciuki Pani Teresa, która zawsze może liczyć na pomoc swojej córki, ale wygadać się lubi do Wolontariuszki Marzeny. Tym oraz innym opiniom pozostałych gości przysłuchiwała się Pani Dyrektor Urszula Ossowska, która docenia zaangażowanie Wolontariuszy i oczekuje na kolejnych. Obecni podczas spotkania pracownicy socjalni, szczególnie przedstawicielki Zespołu Pracy Socjalnej do Spraw Usług Opiekuńczych i Wsparcia Instytucjonalnego liczą, że ich codzienna praca z zakresu pomocy i aktywizacji seniorów będzie wspierana przez Lokalny Wolontariat Opiekuńczy. Nie ma żadnych wątpliwości, że razem możemy pomagać więcej i lepiej, dlatego DZIĘKUJEMY starogardzkim Wolontariuszom LWO i tradycyjnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pomaganiem z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim.

Pozdrawiamy tych, którzy nie mogli się z nami spotkać. Pozdrawiamy koordynatora
LWO - Paulinę Delińską, która czasowo będzie nieobecna, ale godnie reprezentowana przez Aleksandrę Formela i Ilonę Walendziak :)

Sporządziła: Ilona Walendziak

Dwie kobiety siedzące na ławce w tle trawa, ławka oraz choinka

Trzy osoby na fotografii siedzące przy drewnianym stole.

Dwie uczestniczki spotkania siedzące na ławce. w tle trawa oraz choinka.

Grupa uczestników spotkania siedząca razem przy drewnianym stoliku oczekująca jedzenia z grilla. Na stole przygotowane talerzyki, szcztućce oraz napoje. W tle widać również drukie miejsce do wspólnego przebywania.

Uczestnicy spotkania dyskutują ze sobą. W tle pracownik socjalny, który pilnuje grill'a.