ZESPÓŁ DO SPRAW PIERWSZEGO KONTAKTU

Inspektor Ewa Oleszek
Starszy pracownik socjalny Joanna Murglin

 

 

ZESPÓŁ DO SPRAW AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ

REJON I – Starszy specjalista pracy socjalnej Janina Matyszczak

  • Bociania, Chrztu Polski, Dąbka, Derdowskiego, Dobrzańskiego-Hubala, Dominika, Dyducha, Edelmana, Fieldorfa „Nila”, Gołębia, Gorzeńskiego, Graniczna, Grzybka, Hillar, Kalinowskiego, Kleeberga, Kocborowska, Kormorania, Kręta, Krucza, Kryzana, Kutrzeby, Kwiatowa, Łabędzia, Łąkowa, Nagórskiego, Niemojewskiego, Obrońców Poczty Gdańskiej, Pawia, Pola, Poprzeczna, Rogali, Roweckiego „Grota”, Sadowa, Skarszewska, Sosabowskiego, Sowia, Starzyńskiego, Stolarska, Sucharskiego, Świętojańska, Unruga, Wryczy, Wyszyńskiego, Zamenhofa, Żabia, Żurawia, Żytnia
  • Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

REJON II – Starszy specjalista pracy socjalnej Beata Mazur

  • Braterska, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa Kanałowa, Kalinowa, Kasztanowa, Lubichowska, Leszczynowa, Morelowa, os. Kopernika, Ogrodowa, Rodzinna, Skośna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wiśniowa, Wierzbowa

REJON III – Starszy specjalista pracy socjalnej Adam Zgoda

  • Aleja Jana Pawła II, Armii Krajowej, Bądkowskiego, Blocka, Bohaterów Westerplatte, Darowana, Dąbrowskiego, Falkowskiego, Farmaceutów, Górskiego, Gwiaździsta, Jabłowska, Konopnickiej, Kraziewicza, Księżycowa, Milewskiego, Okrężna, os. 800-lecia, Pogodna, Pomorska, Pelplińska, Rebelki, Reymonta, Rolna, Schulza, Słoneczna, Sienkiewicza, Staszica, Szornaka, Tulipanów, Wróblewskiego, Żeromskiego, Żwirki i Wigury

REJON IV – Starszy pracownik socjalny Aleksandra Pałkowska

  • Al. Wojska Polskiego, Grunwaldzka, Wybickiego

REJON V - Pracownik socjalny Monika Kwarciak

  • Basztowa, Boczna, Browarowa, Brzozowa, Buchholza, Ceynowy, Dmowskiego, Iwaszkiewicza, Kochanki, Kołłątaja, Korczaka, Krasickiego, Kościuszki (numery nieparzyste), Legionów, Leśna, Lipowa, Majowa, Mickiewicza, Norwida, Skłodowskiej-Curie, Tuwima, Północna, Przy Młynie, Słowackiego, Tczewska, Traugutta, Wiosenna, Wodna, Zajezdna, Zielona

REJON VI – Specjalista pracy socjalnej Beata Rambowska

  • Bursztynowa, Bulwar Diepholz, Dzierżonia, Drzymały, Gimnazjalna, Hallera, Kasprzaka, Kociewska, Korytybska, Kilińskiego, Lange, Os. Nadzieja, Nad Wierzycą, Sikorskiego, Świętej Elżbiety, Zielna, Złota

REJON VII – Specjalista pracy socjalnej Hanna Jagła

  • Abrahama, Andersa, Asnyka, Bolta, Chełmońskiego, Chojnicka, Cicha, Gryfa Pomorskiego, Hermanowska, Heweliusza, Jaszczurkowców, , Kozia, Krzywa, Maczka, Matejki, Monte Casino, Mostowa, Obrońców Wybrzeża, Okulickiego, Pillara, Podgórna, Południowa, Prusa, Rataja, Rodziny Czosków, Rycerska, Rynek, Spichrzowa, Sychty, Szewska, Witosa,
  • Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

REJON VIII - Starszy pracownik socjalny Patrycja Petka

  • Gdańska, Kolejowa, Kościuszki (parzyste), Osiedlowa, Plac Koszarowy, Plac 16 dywizji, Przedmieście, Przejezdna, Sobieskiego, Unii Europejskiej, Areszt Śledczy

REJON IX - Starszy pracownik socjalny Marta Ossowska

  • Balewskiego, Brejskiego, Bilikiewicza, Bablińskiej, Bohaterów Getta, Borówkowa, Broniewskiego, Danusi, Dolna, Droga Nowowiejska, Danuty Siedzikówny „Inki”, Działkowa, Górna, Gusowskiego, Jacobsonów, Juranda ze Spychowa, Kopicza, Magazynowa, Maja, Murarska, Niepodległości, Nierzwickiego, Piaskowa, Polna, Rzeczna, Schwabe, Szpitalna, Jagiełły, Ściegiennego, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa, Piechowskiego, Poziomkowa, Przanowskiego, Sędzickiego, Szturmowskiego, Wiejska, Zachodnia, Zblewska, Zbożowa, Żołnierzy Wyklętych, os. Nad Jarem, os. Piastów, Powstańców Warszawskich, Selmanowicza „Zagończyka”, Szarych Szeregów,
  • Kociewskie Centrum Zdrowia

REJON X– Pracownik socjalny Urszula Sochaj

  • Bajana, Chopina, Droga Owidzka , Harcerska, Orlińskiego, Orzeszkowej, Owidzka ,
    os. 60-lecia ONP, Parkowa, Piłsudskiego, Sambora, Szwoleżerów, Skalskiego, Skarżyńskiego, Sportowa

REJON XI – Pracownik socjalny Monika Wieczorek - Steppuhn

  • Cesarza, Kellera, Kleszczyńskiego, Kopernika, Krótka os. Konstytucji 3 Maja, os. Szumana, Paderewskiego, Stefańskiego

REJON DO SPRAW OSÓB BEZDOMNYCH

Starszy specjalista pracy socjalnej Robert Rogaczewski
Starszy pracownik socjalny Aleksandra Pałkowska

ZESPÓŁ DO SPRAW PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE

Starszy specjalista pracy socjalnej Lucyna Kubalak-Wojciechowska
Specjalista pracy socjalnej Monika Kościelnik-Stypa

ZESPÓŁ DO SPRAW USŁUG OPIEKUŃCZYCH I WSPARCIA INSTYTUCJONALNEGO

Starszy specjalista pracy socjalnej Barbara Biesik
Pracownik socjalny Katarzyna Dąbrowska
Starszy pracownik socjalny Danuta Michalska
Starszy specjalista pracy socjalnej - Koordynator Bożena Mindak

ZESPÓŁ DO SPRAW ASYSTY RODZINY I PIECZY ZASTĘPCZEJ

Starszy specjalista pracy socjalnej - Koordynator Joanna Treder"
Asystent rodziny Marta Jankowska
Asystent rodziny Karolina Mazur
Asystent rodziny Magdalena Liss-Peplińska
Asystent Marzena Ostrowska
Asystent rodziny Agnieszka Wujec